RoBiN OIL

REVERZNÍ OSMÓZA - DOKONALE ČISTÁ VODA V PÍSKU.

               Ve druhém čtvrtletí roku 2020 investice  do  kompletní modernizace ručního  mycího boxu v PÍSKU s nejmodernější technologií filtrace vody.

                      Reverzní osmóza představuje nejúčinější filtraci vody. Pro některé zákazníky je to ale neznámý pojem - nevědí, co si pod ní představit. Voda filtrovaná pomocí reverzní osmózy je mimořádně čistá a v mnoha ohledech podobná destilované vodě. Reverzní osmóza funguje tak, že voda přes polopropustnou membránu protéká z prostředí s vyšší  koncentrací rozpuštěných látek do prostředí, kde je koncentrace nižší. Odstraní z vody až 99,96 procenta všech nežádoucích látek jako jsou například dusičnany, dusitany, těžké kovy, chlor, chemické látky, zbytkové léky ve vodě a další. Součástí reverzní osmózy je také účinná zpětná mineralizace, která zajistí tu nejčistší vodu s ideálním poměrem a množstvím minerálů včetně navýšení pH vody. To znamená, že zde dochází k dokonalému ručnímu mytí s nejčistší vodou, která zajistí velký lesk vašich vozidel. Je nyní na vás, vyzkoušet tuto novinku, po které se budete určitě i nadále na  čerpací stanici vracet.

   
     
 

ČS v Neštěmicích prodělala modernizaci.

 V druhém kvartálu roku 2020  započala modernizace provozu čerpací stanice Ústí n/L - Neštěmice. Byla rekonstruována mycí hala, do které byl umístěn nový mycí portál Istobal M20, španělské provenience. Značnou změnu a úpravu pak doznala i prodejna ČS a některé části exteriéru. Nově upravená prodejna v moderním disajnu Vás upoutá hned při vstupu do ČS.  Přijeďte ochutnat dobrou kávu, posedět, natankovat kvalitní palivo a v neposlední řadě vyzkoušet i umytí vozidla s dokonalým tlakovým před mytím boků auta. První měsíc t.z. do 25.7.2020  můžete využít probíhající akci, kdy za natankování více jak 20 l paliva obdržíte 50% slevu na umytí  Vašeho vozidla.

 

Úpravy "Na Mýtě".

V  oblasti Krkonoš  nedaleko Harrachova, v lokalitě „Na Mýtě“, při soutoku Jizery , Mumlavy a Rokytky,  stojí čerpací stanice společnosti RoBiN OIL
.

Číst dál: Úpravy "Na Mýtě".

REKONSTRUKCE MYCÍ LINKY V KAPLICÍCH.

16.3.2020 začala v letošním roce již  druhá rekonstrukce mycí linky. Po Českých Budějovicích, tentokráte na ČS v Kaplici. 15.5.2020 byla otevřena kompletně zrekonstruovaná mycí hala s mycím portálem španělské provenience, značky Istobal M-20. Tento nový stroj mimo statického spodního mytí má nově i tlakové před mytí boků. Po této modernizaci mycí haly v Kaplicích, která čeká na vás naše zákazníky, se rekonstrukce nezastaví. Již nyní probíhají další dvě velké modernizace mycích hal na ČS RoBiN OIL Neštěmice a Harrachov.

 

 

Výdejní stojany AdBlue.

 

INFO - především pro kamiony - ale i pro moderní užitkové a osobní vozy .

Čerpací stanice  BRNO - SLATINA  a  čerpací stanice HORAŽĎOVICE disponují moderním tankovacím místem pro AdBlue ( obchodní známka německého výrobce VDA).  AdBlue se začalo prodávat na ČS 17.4.2020. Kdo potřebuje pro svojí jízdu toto aditivum, má možnost jej doplnit u nás. Těšíme se na Vaši návštěvu. Tato alternativa se bude rozšiřovat .

 

 

 

Ani koronavir nezastaví modernizaci na ČS.

 Od února 2020  začala společnost RoBiN OIL s výměnou cca 30 výdejních stojanů na LPG.  Výdejní stojany značky TATSUNO BENČ splňují veškerá kritéria požadovana legislativou pro výdej LPG a jsou již  instalovány na ČS RoBiN OIL Klatovy, Brno Slatina, Rýmařov, Skuteč, Budčeves, Poděbrady, Trutnov, Bakov nad Jizerou, Bělá pod Bezdězem, Vysočany u Chomutova, Chlumčany, Chrášťany, Bílina, Unhošť, Rakovník, Tlumačov, ČS Chotíkov, Plzeň Bílá Hora, Praha Chuchle, Kladno Dříň, Vimperk, Folmava, Písek, Blatná, Horažďovice, Strakonice, Markvartice, Vilémov, Velké Březno a Neštěmice.

 

 

Pětatřicáta mycí hala v síti RoBiN OIL s.r.o.

V roce 2020 provedla společnost RoBiN OIL kompletní modernizaci a rekonstrukci čerpací stanice "STARÁ BOLESLAV" , jejíž součástí bylo vybudování nové moderní, již pětatřicáté mycí haly. Celý areál doznal změny povrchů, přibyla nová parkovací místa pro zákazníky.  Iinteriér a sociální zázemí čerpací stanice bylo modernizováno dle nejvyšších standardů společnosti. 16.4.2020 byl provoz otevřen a plně dostupný všem zákazníkům a návštěvníkům. Je možné vyzkoušet nejmodernější mycí technologii od španělské společnosti ISTOBAL, která mimo jiné poskytuje i spodní mytí vozidla a boční tlakové předmytí. Nyní záleží jen na vás, zda se chcete přesvědčit o kvalitě námi poskytovaných služeb .

 

 

VÝDEJNÍ STOJAN AdBlue NA ČS HORAŽĎOVICE.

V letošním roce zavedla naše síť čerpacích stanic novinku na svém provozu a to je výdej AdBlue. Pro tento druh zboží byla vybrána čerpací stanice Horažďovice, kde začátkem roku byl vybudován výdejní stojan a zaveden tento sortiment. Je to Močovina AUS 32 (AdBlue, registrovaná obchodní známka německého VDA) je v Evropě a zemích přejímajících evropské emisní limity používaný obchodní název kapalného aditiva, využívaného technologií selektivní katalytické redukce, která se užívá při úpravě výfukových plynů vznětových motorů na úroveň emisních limitů Euro IV a vyšších. Jedná se o chemicky vysoce čistý vodný roztok syntetické močoviny. Spotřeba AdBlue je přibližně 3 až 7% spotřebovaného paliva, přičemž vyšší hodnota se dá předpokládat u přísnějších emisních limitů. Běžná spotřeba kapaliny AdBlue u osobních automobilů je 0,8 až 1,2 litru na 1 000 kilometrů.

 

75 čerpací stanice společnosti v oblasti Zbudovských Blat u obce Pištín.

Pištín je obec ležící v Jihočeském kraji, zhruba 3,5 km jihozápadně od Zlivi a 13 km severozápadně od Českých Budějovic, u silnice I/20, která spojuje toto krajské město a Vodňany. Pištín patří mezi devět historických vesnic, počítaných k oblasti tzv. Zbudovských Blat. Po dlouhé době čekání a probíhajícího dvanáctiletého stavebního řízení se naše společnost dočkala stavebního povolení a ve Zbudovských Blatech při zmiňované silnici I/20 postavila svou 75 čerpací stanici nejmodernější stanici, která se hned ve svém prvním roce své existence byla vyhlášena Čerpací stanicí roku 2019. Komfortně vybavený a velice hezky do krajiny zabudovaný objekt čerpací stanice poskytuje svým zákazníkům kompletní vybavení parkingu TIR, mycí linky, ruční mycí box, výdejní stojan LPG, výdejní stojany s palivem Natural 95 a 98, Diesel a Dieslem premium, Samozřejmostí je moderní průmyslový vysavač a hustič pneu. Rozsáhlá budova čerpací stanice pak poskytuje, velký,přehledný shop, občerstvení s kvalitní přípravnou a velkým prostorem k posezení, které v letních měsících je možné i ve venkovním prostranství s výhledem na okolní krajinu. Určitě stojí za to, při své cestě do Budějovic, nebo dále do Rakouska se na této oáze pro motoristy zastavit, odpočinou a využít širokých služeb, které tato čerpací stanice společnosti RoBiN OIL poskytuje. Těšíme se na Vás.

PRESTIŽNÍ CENA "ČS ROKU" DO PIŠTÍNA.

V závěru roku magazín PETROL uděloval prestižní ceny . Čerpací stanicí roku 2019 ze dvanácti nominovaných čepacích stanic obdržela od odborné poroty nejvíce hlasů čerpací stanice RoBiN OIL v Pištíně u Českých Budějovic. Na druhém místě se umístila čerpací stanice Eurobit v Hradci Králové a třetí byla čerpací stanice MOL opět v Hradci Králové. Prestižní cenu převzal náš provozovatel ČS Jan Průša.

                                                                                           

 

           

 

Rekonstrukce ČS Mýto

V květnu 2019 proběhla kompletní rekonstrukce ČS Mýto. Přestavba se týkala shopu , bistra , přípravny potravin , toalet , skladů a kompletního zázemí. Byly také vyměněny všechny výdejní stojany pohonných hmot za nové včetně stojanu LPG. Zároveň byla provedena revize a oprava spodní technologie. V závěru roku bylo vybudováno parkoviště pro osobní a nákladní vozidla a byla postavená nová  mycí linka s průjezdnou výškou 2,7 m. Mycí linka  je v provozu od ledna 2020.

 

 

Rozšíření parkovacích míst na ČS RoBiN OIL Odolena Voda

SÍDLO SPOLEČNOSTI DOZNALO ZMĚN

SÍDLO SPOLEČNOSTI DOZNALO ZMĚN.

Sídlo společnosti RoBiN OIL s.r.o. je od roku 1998 v Libušině ulici 172 v Kladně Dubí. Na přelomu roků 2017/2018 doznalo několika změn. Došlo k celkové úpravě správní budovy včetně instalace moderního výtahu, opláštění a struktury fasády. Venkovní prostory byly upraveny pro veřejnost parkovou úpravou včetně stromů, přístřeškem pro parkující vozidla a pohodlným sezením. Celý areál je rozdělen na dvě části. Druhá polovina budovy je připravována pro komerční účely a v blízké době zde bude realizován připravovaný záměr společnosti, který bude sloužit ne jen zaměstnancům firmy, jejím partnerům, zákazníkům, ale i celé široké veřejnosti.

 

 

 

Nymburská přeměna

Ve Středočeském kraji na řece Labe, 45 km východně od Prahy leží město Nymburk s téměř 15 tisíci obyvateli. Historické jádro města má velice zajímavou památkovou zónu. I přes úctu k památkám však naše společnost RoBiN OIL s.r.o. přistoupila letos k rekonstrukci své stávající čerpací stanice a po úpravě převážně budovy ČS otevřela 25.10.2017 zmodernizovaný provoz pro veřejnost. Nově vybudovaný interiér přináší zákazníkům větší komfort. Přijeďte se podívat.

 

Kopidlno, další zastávka rekonstrukcí čerpacích stanic v síti RoBiN OIL

Kopidlno další zastávka rekonstrukcí čerpacích stanic v síti RoBiN OIL

Kopidlno nad Leštinou, takový je historic název městečka, Kopidlno, město v okrese Jičín, Královéhradecký kraj, zhruba 13 km jihozápadně od Jičína. Město leží v nadmořské výšce 219 m podél silnice spojující Poděbrady a Jičín. Tento hlavní tah prochází přes Hilmarovo náměstí a v těsně blízkosti této silnice stojící čerpací stanice RoBiN OIL, která byla kompletně zrekonstruována. Název města byl odvozen buď od slova „kopidlo“, což byl vysoký útvar kupky sena, naskládaný kolem kůlu. Pravděpodobněji dostalo jméno dle léčivě byliny „kopidlenu" rostoucí v okolních lesích v hojné míře. Podle paměti byli prvními pány na Kopidlnu páni Kopidlnští. V místě kde nyní stojí zámek, stávala původně tvrz, kterou nechal vystavět kolem roku 1341 Boček Kopidlanský. Kopidlanští vyznávali učení Mistra Jana Husa a podpořili volbu Jiřího z Poděbrad za českého krále. První písemné zmínky o Kopidlně jsou z roku 1341. V roce 1514 získalo Kopidlno od krále Vladislava II. Statut města a v roce 1523 mu král Ludvík udělil městský znak. S Kopidlnem souvisí historické osobnosti - Šlikové, Thurn-Taxisové, páni Kopidlanští, Haugvicové, Albrecht z Valdštejna. Zmiňovaná čerpací stanice je vybudována v duchu a designu společnosti. Dominantou Kopidlna již není jen komín cukrovaru, založen roku 1866 a uveden do provozu roku 1870, ale také moderní oáza pro motoristy, kterou je možné navštívit. Je jen a jen na Vás si tuto skutečnost ověřit a při své cestě se zde na pár minut zastavit. Doplnit pohonné hmoty do svého vozidla, nebo posedět při dobré kávě či chutném menu, které přináší náš fastfood. Těšíme se na Vás.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ČS Veltrusy rozšířila svojí nabídku o dva ruční mycí boxy

ČS Veltrusy rozšířila svojí nabídku o dva ruční mycí boxy.

Veltrusy jsou město ve Středočeském kraji, v okrese Mělník. Leží na pravém břehu Vltavy, přibližně 25 km severně od Prahy, asi 15 km jihozápadně od Mělníka a 4 km severovýchodně od města Kralupy nad Vltavou. Žije zde přibližně 2 100 obyvatel a dominantou Veltrus je barokní zámek s rozlehlým parkem. I zde máme čerpací stanici. Malou, ale přesto se snažíme vyjít vstříc našim zákazníkům. Od pondělí 23.4.2018 jsme zde otevřeli nový dvojbox ručního tlakového mytí. V době od 6:00 do 22:00 hodin si zde zákazník-motorista může zakoupit mytí v základní sazbě 40 Kč. Nově vybudované technologické zařízení přináší zákazníkům další komfort. Přijeďte se podívat a vyzkoušet.

mycibox

 

KONFERENCE SPOLEČNOSTI RoBiN OIL

 

               

Ve středu 18.4.2018 se v Praze v divadle Bez zábradlí uskutečnila Konference společnosti RoBiN OIL s.r.o.. Z celé republiky se do Prahy a na prkna znamenající svět sjelo na třista lidí. Jednalo se o všechny zaměstnance společnosti, provozovatele čerpacích stanic a delegované počty zástupců obsluhy ze všech čerpacích stanic. Konference začala slavnostním přivítáním a drobným pohoštěním. V první části programu pak generální ředitel společnosti pan Jiří Zoubek

představil všem přítomným celou historii společnosti od jejího vzniku až do dnešních dnů. Prvním hostem pak byl Ladislav Špaček, český spisovatel, televizní novinář a moderátor, pedagog, popularizátor společenské etikety, bývalý tiskový mluvčí prezidenta Václava Havla. V rozsáhle jeden a půl hodinové, poutavé a zábavné přednášce hovořil, jak jinak než o etiketě, tentokráte z pohledu zákazníka a obsluhy našich čerpacích stanic. Následně pak svůj výstup ukončil autogramiádou své knížky.

             
                   

Po hodinové přestávce věnované rautu se představil druhý host konference jímž byl pan MUDr. Pavel Pafko, český břišní a hrudní chirurg, který v letech 1992–2010 působil jako přednosta III. chirurgické kliniky 1. lékařské fakulty Univerzity v Praze a Fakultní nemocnice Motol. Mediální známost získal v prosinci 1996 operativním odstraněním plicního nádoru prezidentu republiky Václavu Havlovi. V prosinci 1997 provedl se svým týmem první transplantaci

plic na území České republiky. Dne 28.října 2013 byl vyznamenán prezidentem Milošem Zemanem medailí Za zásluhy a v roce 2016 byl pasován na rytíře českého lékařského stavu. Tento velice příjemný, pro společnost RoBiN OIL známý host navázal na pana Špačka na stejný problém tentokráte z medicínského hlediska.

robin

       sverak

V průběhu jeho přednášky jej pak doplnil další host, Zdeněk Svěrák český dramatik, scenárista, herec autor písňových textů a spisovatel. Je jedním z autorů rozhlasového pořadu Nealkoholická vinárna U Pavouka, v němž vznikla postava nedoceněného českého velikána Járy Cimrmana. Od roku 1994 spolupracuje s Centrem Paraple, které pečuje o pacienty s poraněním míchy

odkázané na invalidní vozík. Pan Svěrák v krátkém vystoupení zavzpomínal na svá slavná filmová díla. Společně pak s panem doktorem Pafkem odpovídali na dotazy GŘ a přítomných lidí z hlediště. Závěrečným bodem konference pak bylo slavnostní, veřejné předání šeku Nadaci Centra Paraple v hodnotě 300 000 Kč, který oba dva jmenovaní hosté, jako zástupci nadace převzali.


paraple

 

darkovysek

 

 

 

 

 

Nově na čerpacích stanicích…

Od druhé poloviny roku 2017 se řady čerpacích stanic v síti RoBiN OIL s.r.o. týkala modernizace technologie, která pokračuje i v roce 2018. Na 12 čerpacích stanicích, Poděbrady, Rýmařov, Kladno - Švermov, Stará Boleslav, Chotoviny, Kroměříž, Písek, Trutnov, Unhošť, Budčeves, Vilémov a Praha - Motol byla provedena výměna výdejních stojanů za moderní stojany TATSUNO BENČ Ocean Euro již v roce 2017. Od března 2018 se tato změna již projevila na ČS Praha - Libeň, Středokluky, Rakovník, Čtyři Kameny, Bakov nad Jizerou, Turnov, Veltrusy, Rožmberk nad Vltavou, Most a Chrášťany. Rovněž na již uvedených čerpacích stanicích došlo k obměně opláštění sloupů z bílé do stříbrné barvy se změnou moderních informačních cedulí tzv. Octanboxů a integrovaných hygienických stojánků. Veškerá modernizace přibližuje našim zákazníkům modernější a přehlednější možnosti při tankování svých vozidel. Určitě si této změny všimnete při první návštěvě u nás. Touto změnou v letošním roce projde i dalších 24 ČS. Jen namátkou Nymburk, Folmava, Chomutov, Klatovy, Skuteč, Blatná, Horažďovice, Sokolov, Strakonice, Tlumačov, České Budějovice, Kaplice, Zlín

 

 


 

Rozšiřujeme sortiment paliva na ČS

V prvním čtvrtletí roku 2018 jsme na čerpací stanici Odolena Voda rozšířili nabídku sortimentu pohonných hmot pro naše zákazníky o LPG. Během několika dní zde bylo vybudováno zařízení, které bude motoristům, kteří využívají toto palivo, umožňovat návštěvu na  moderní velké čerpací stanici. Vše zde směřuje k zajištění rozsáhlé nabídky v blízkosti připravovaného mezinárodního letiště. Již nyní však tento provoz splňuje ty nejvyšší parametry.

 


 

Modernizace v lůnu Soběnovské vrchoviny

Kaplice (německy Kaplitz) město ležící na řece Malši v okresu Český Krumlov na okraji Novohradských hor. První písemná zmínka pochází z listiny z roku 1257 v níž papež Alexandr IV. uděluje mariánskému kostelu v Kaplici právo vydávání odpustků. Již od středověku Kaplice ležela na obchodní stezce do Dolních Rakous, zvané kaplická nebo též cáhlovská. Po ní se přepravovala hlavně sůl. Asi 3,5 km jihozápadně od města vedla již koněspřežná dráha Linec – České Budějovice. Kolem západního okraje města vede severojižním směrem mezinárodní silnice E55. V této části se také nachází čerpací stanice naší společnosti, která ke konci roku 2016 doznala zásadní změny a prošla komplexní rekonstrukcí a 25.11.2016 byl otevřen zbrusu nový provoz dle nejvyšších standardů společnosti. Při cestě do Rakouska a nebo po památkách,/ kostel svatého Petra a Pavla, radnice, přírodní park Soběnovská Vrchovina, Novohradské hory, Popeluška, rezervace Vysoký kámen, Ševcova hora / se můžete v příjemném a novém prostředí občerstvit. Určitě stojí za to se zde zastavit a zpříjemnit si svoji cestu. Možná už nyní 10.12.2016 na Krampus show. Těšíme se na Vás.

 


 

Rekonstrukce čerpací stanice v Bílině

Bílina někdy uváděno jako Bilin – Sauerbrunn (Bílina – Kyselka) je město ležící v severních Čechách v okrese Teplice na stejnojmenné řece Bílině. Historické jádro města je památkovou zónou. Město obklopuje vrch Chlum, na západě se táhnou svahy vrchu Kaňkova. Na jihu se vypíná hora Bořeň, která svým vzhledem připomíná ležícího lva. O minerálních vodách v okolí Bíliny se zmiňuje už kronikář Václav Hájek z Libočan, popisující spory o Kaňkovské prameny vhodné na získávání soli odpařováním.

Až v roce 1712 dala kněžna Leonora z Lobkovic vyčistit povrchové prameny Bílinské kyselky a vznikly první malé lázně. V tomto malebném městě se 17 tisíci obyvatel má jednu ze svých čerpacích stanic i naše společnost. V druhé polovině letošního roku tento provoz doznal značné změny, jímž je kompletní přestavba provozní budovy čerpací stanice. Nyní poskytuje plný komfort ve vybavení. Natankujete pohodlně pohonné hmoty, můžete si zde nechat umýt vozidlo. V době čekání navštívit rychlé občerstvení a moderní sociální zázemí. Po zdejší návštěvě se sem určitě budete rádi vracet. Přijeďte nás navštívit.

 


 

Novinka v mytí vozidel

Mycí linka Tammermatic dle názoru odborníků patří k nejvyspělejším portálovým mycím linkám na světě a špičkovým modelem mycí linky pro osobní vozidla. Tato mycí linka Tammermatic byla poprvé představena na Automechanice 2012. Firma Tammermatic je známá již více než 45 let jako vedoucí firma v technických inovacích u mycích linek, a je také největším výrobcem mycích linek ve Skandinávii. Díky tomu, že mycí linky jsou testovány ve Skandinávii v extrémních podmínkách a na silně znečištěných vozidlech je dosaženo špičkové kvality mytí. Z výše uvedených důvodů naše společnost RoBiN OIL s.r.o. přistoupila k instalování prvního mycího zařízení této společnosti ve své síti čerpacích stanic. Po rekonstrukci mycí haly na ČS RoBiN OIL Nymburk uvedla dnešního dne 11.3.2016 do provozu tento portál. Přijeďte proto vyzkoušet osvědčenou kvalitu mytí.

alt alt

 


 

Modernizace se nezastavuje.....................

Celá síť čerpacích stanic doznává řadu změn a modernizací svých provozů. Tento trend se nezastavil ani v letošním roce a finišuje i v jeho posledních měsících. Velkou změnu doznala technologie mycí linky na ČS RoBiN OIL Rakovník, kde došlo na přelomu měsíce září a října ke kompletní rekonstrukci mycí haly, včetně instalace mycího portálu ISTOBAL od společnosti WASH SERVICE.

alt

Novinkou pro táborský region je nově vybudovaná technologie výdeje LPG na ČS RoBiN OIL Chotoviny. Počátkem měsíce října proběhla kolaudace a tato služba pro zákazníky bude spuštěna v nejbližších dnech.

alt

Jak jsme již prezentovali probíhá v tomto roce kompletní výměna reklamního osvětlení na ČS RoBiN OIL. Touto zásadní změnou osvětlení na technologii LED od začátku prošly ČS: Poděbrady, Harrachov, Folmava, Kladno - Švermov, Bakov nad Jizerou, Stará Boleslav, Chrášťany, Tlumačov, Kroměříž, Praha - Kobylisy, Chotíkov, Chomutov, Bělá pod Bezdězem, Horažďovice, Praha - Libeň, Turnov, Zlín, Blatná, Čtyři Kameny, Písek, Strakonice, Vimperk, České Budějovice, Unhošť, Klatovy, Sokolov, Budčeves, Kopidlno, Bílá Hora, Brno - Slatina, Středokluky, Borovy, Chlumčany, Čepirohy, Markvartice, Drhovle, Praha - Motol, Praha - Chuchle. Do konce roku pak Dvorce, Rýmařov, Meziboří, Skuteč, Neštěmice, Nymburk, Most, Smržovka, Vilémov a Rtyně v Podkrkonošší.

alt

Souběžně s výměnou osvětlení probíhá modernizace chladící techniky a tou je výměna otevřených chladících vitrín za moderní uzavřené chladící stěny společností HAUSER a CARRIER. Ty můžete již vyzkoušet na ČS: Harrachov, Rýmařov, Folmava, Kladno - Švermov, Praha - Podbaba, Chrášťany, Tlumačov, Kroměříž, Chotíkov, Neštěmice, Chomutov, Odolena Voda, Bělá pod Bezdězem, Rožďalovice, Praha - Libeň, Most, Turnov, Zlín, Čtyři Kameny, Písek, Trutnov, Unhošť, Klatovy, Sokolov, Smržovka, Rtyně v Podkrkonošší, Brno - Slatina, Rakovník, Středokluky, Borovy, Drhovle, Praha - Motol, Praha - Chuchle, Praha - Vysočanská radiála. Do konce roku pak Bakov nad Jizerou, Skuteč, Horažďovice, Chlumčany.

alt

V polovině měsíce října bude spuštěna nově zrekonstruovaná mycí linka s novou technologií ISTOBAL na ČS RoBiN OIL Vimperk. Největší překvapení si pak společnost nechává na závěr roku a to hlavně v okolí Rumburku, neboť zde dochází k přeměně starého, malého provozu na novou, moderní ČS s nejnovější výdejní technologií, mycí halou a výdejem LPG.

alt alt

 


 

Co nového v síti ČS RoBiN OIL?

Modernizace se v síti společnosti nezastavuje. RoBiN OIL každý rok přináší svým zákazníkům nová a moderní zařízení. V první části se jedná o modernizace prodejen, jejíž součástí jsou instalace nejmodernějších chladících zařízení, maximálně energeticky úsporných a ekologických. Tato zařízení již byla instalována na ČS RoBiN OIL Klatovy, Středokluky, Praha - Chuchle, Unhošť, Bělá pod Bezdězem a v nejbližších dnech pak na ČS Kroměříž, Chotíkov, Smržovka, Harrachov a Drhovle.

alt

STŘEDOKLUKY

alt

UNHOŠŤ

alt

PRAHA CHUCHLE

 alt

HORAŽĎOVICE

 alt

HORAŽĎOVICE

 alt

HORAŽĎOVICE

 alt

KLATOVY

 alt

KLATOVY

 alt

KLATOVY

Další částí modernizace provozů čerpacích stanic je pravidelné obnovování automatických mycích linek a mycích boxů. V březnu letošního roku byla zprovozněna rekonstruovaná mycí linka na ČS Bělá pod Bezdězem, kde je umístěn mycí portál ISTOBAL a v závěru měsíce pak další dvě mycí linky s portálem OTTO CHRIST Varius ve Strakonicích a Centus v Kroměříži. Již nyní se připravují další modernizace ve Vimperku a Kladně.

alt

BĚLÁ POD BEZDĚZEM

alt                                         

KROMĚŘÍŽ

 alt

STRAKONICE

Od dubna bude probíhat pozvolná výměna a modernizace osvětlení všech provozů čerpacích stanic. Neonové osvětlení bude vyměňováno za nové, moderní, to je LEDkové. Prvním provozem, který dozná této změny bude pražská čerpací stanice Praha - Chuchle.

alt

Aby byl tento přehled úplný, je potřeba se zmínit o prakticky generální přestavbě čerpací stanice RoBiN OIL Brno - Slatina, která právě probíhá a svým zákazníkům se chce v novém představit v prvních dnech měsíce května 2015.

 


 

Rekonstrukce v Podještědí

Jítrava je část obce Rynholtice ležící pod Ještědsko-kozákovským hřbetem na horním toku Panenského potoka. Jítrava je poprvé uváděna roku 1370 pod jménem Ditherivilla. Za husitských válek byla vypálena a později musela být založena znovu, tentokrát pod jménem Pankratz. Od roku 2010 při hlavní silnici na Liberec je v provozu čerpací stanice RoBiN OIL Jítrava. Během letošních jarních měsíců tento provoz prošel kompletní rekonstrukcí. Došlo ke zvětšení a modernizaci prodejny včetně sociálního zázemí. Výměně moderní technologie v podobě nových výdejních stojanů, výdeje LPG a v neposlední řadě i mycí linky. Navštívit naší zmodernizovanou čerpací stanici určitě stojí za to, tak jako návštěva chráněného přírodního útvaru Bílé kameny (také Sloní kameny) na úpatí vrchu Vysoká, Skalního útvaru Havran v Jitravském sedle. Své vozidlo můžete před pěší tůrou na vrch Velký Vápenný, který je hnízdištěm netopýrů ve vápencových jeskyních, odstavit na prostorném parkovišti v areálu. Po vycházce se pak následně občerstvit na bistru čerpací stanice, případně dopřát kosmetickou úpravu vozidlu na nejmodernější mycí lince. Spojte příjemné s užitečným.

alt alt alt
alt alt alt
alt alt alt

 


 

Písecká přestavba

Písek- jihočeské historické město, kde se nachází, mimo jiné, nejstarší dochovaný český most ze 13. století, který je dominantou města. O Písku se někdy říká, že má univerzitní charakter. Centrum města spolu s širším okolím je kompletně rekonstruované. V tomto duchu a v rámci rozvíjejícího se turistického ruchu v závěru loňského roku přispěla i naše společnost tím, že zmodernizovala čerpací stanici, která je umístěna v Táborské ulici na výjezdu z města. Určitě stojí za to se zde zastavit, natankovat, využít mycího boxu a občerstvit se před další jízdou. Přijeďte, těšíme se na Vás.

alt alt alt
alt alt alt
  alt  

 


 

Nová čerpací stanice v Praze

Na nově otevřeném úseku Pražského okruhu - Vysočanská radiála se na mapě čerpacích stanic RoBiN OIL-u objevila nová čerpací stanice.

Je to už šestá čerpací stanice v naší metropole.

 

 

Můžete nahlédnout virtuálně na její vybavení a polohu,

nebo se můžeme potkat u dobré kávy, chutného jídla, nebo při mytí Vašeho motorizovaného miláčka.

 

 

 

 

 

 


 

Modernizace ručního mytí

Současný trh vysokotlakého mytí – mycích boxů v Česku je na vzestupu. Podle odborníků je základem úspěšného provozu vhodná lokalita. Dlouhodobou konkurenceschopnost provozu ručního mytí zaručuje kvalita technologie, rozsah nabízených služeb, čistota a slušnost. Během posledních let se rozšiřovala především síť portálových mycích linek. V současné době je na vzestupu používání samoobslužných ručních boxů, včetně vysokotlakého mytí. Shodují se na tom všichni dotázaní odborníci z oboru mytí vozidel. Na trhu se stále rozšiřuje nabídka technologií ručního mytí, různých chemických mycích přípravků a doprovodných služeb. Stále častěji dochází k budování mycích boxů a  mycích center. Zde je možné nabídnout vysokotlakové mytí, samoobslužné vysavače, nabídku občerstvení pro zákazníky a další služby. To je i cesta společnosti RoBiN OIL. V září letošního roku jsme spustili v sídle společnosti - na Kladně - moderní mycí box s širokou nabídkou služeb. Byla  provedena kompletní obměna interiéru, tzn. obkladů, ostatních povrchů, osvětlení a především technologie. Snažili jsme se vytvořit optimální prostředí pro zákazníka a škálu zajímavých služeb.  Přijeďte k nám - budete vždy vítáni a sami můžete vyhodnotit výsledek naší snahy.

 

alt  alt

alt  alt

 


 

Nejmodernější mycí linka České Budějovice v akci

Zcela nová špičková technologie se spodním mytím, mycí linka Christ Varius C 163, zahájila provoz na čerpací stanici v Českých Budějovicích. Mycí portál zajistí optimální zachycení kontur bočních ploch vozidla. Mycí linka využívá exkluzívní mycí materiál kartáčů SENSOTECH+, doporučený pro koncepce zařízení, které jsou postavené na nejvyšší kvalitu s textilní mycí technologií.

alt alt alt alt

 

alt alt alt

 

 

alt alt alt alt

 


 

Modernizace jasná cesta k úspěchu

Užitková a estetická modernizace provozů - čerpacích stanic - společnosti RoBiN OIL s.r.o. patří do základní linie činnosti firmy. V oblasti chladící technologie, přinášíme v poslední době do našich  prodejen inovaci - chladící přístěnné vitríny REGAS, výrobce HAUSER s optimalizovaným prodejním prostorem. Bezrámový design poskytuje zákazníkovi optimální přehled o zboží. Rovnoměrné a konstantní teploty, energetická úspornost a šetrnost k životnímu prostředí jsou samozřejmostí pro technologie zaváděné naší společnosti ve všech segmentech činnosti. Těšíme se i na Vaše hodnocení.

alt

15.8.2013 na čerpací stanici RoBiN OIL Č. Budějovice zahájila provoz modernizovaná rekonstruovaná mycí linka Christ Varius C 163. Jde o zcela novou špičkovou technologii se spodním mytím. Mycí portál zajistí optimální zachycení kontur bočních ploch vozidla, které probíhá pomocí pneumaticky výkyvného závěsu bočních kartáčů. Kompletní boční ofuk až do 1.700 mm výšky sušení, což je výhodné pro VANy a vozidla se zvýšenou konstrukcí. Vše zajišťuje i rotační střešní dýza otočná o ~180°. Mycí linka využívá exkluzívní mycí materiál, doporučený pro koncepce zařízení, které jsou postavené na nejvyšší kvalitu s textilní mycí technologií. Následující vlastnosti hovoří pro textilní mycí materiál kartáčů SENSOTEX+:

- vysoká stálost

- vysoký čistící výkon

- nepatrné opotřebení materiálu na lak vozidla

- nejvyšší stupeň lesku laku vozidla

alt

 


 

Mycí linky

Nejmodernější technologie v mytí vozů Vás čeká na čerpacích stanicích Unhošť a Kaplice. Od 10.5.2013 v Chomutově a od 16.5.2013 v Ústí nad Labem - Neštěmicích. Nechte rozmazlovat sebe i svůj vůz za mimořádných cenových podmínek - 50 % Bonus.

alt

 


 

Rekonstrukce ČS Turnov

Opět nová tvář čerpací stanice s centrálním motivem firmy - vstřícnost vůči zákazníkům (občerstvení, nový segment zboží, luxusní sociální zázemí) - Přijeďte vyzkoušet i Vy.

 

alt

                                                                                            alt